Müşterilerimizin, işlerinde başarılarını ve rekabet güçlerini artırmak için dijital çağa uygun en etkili yazılım ve hizmet çözümlerini sunmaktayız. Çözümlerin her biri bir projedir ve proje yönetmek yetkinlik ve tecrübe gerektirir. Bu sayede çözümlerin performansını kontrol edip yönlendirebiliyoruz.

Hakkımızda


Firmamız 2008 yılında kuruldu. Firma olarak kurumsal ve bireysel müşterilerimizin alışkanlıklarına ve kişisel bilgilerine zarar gelmeyecek şekilde maksimum hassasiyet ile hizmet vermekteyiz.

Yurt içinden ve Yurt dışından bir çok yazılım firmasının partner, iş ortağı ya da çözüm ortağı olarak 13 yıldır sizinleyiz.

Yazılım ofisi olmak yerine satış ve satış sonrası destek tarafında konumlanmayı tercih ettik. Yazılımların yerinde veya ihtiyaca göre uzaktan bağlantı şeklinde müşterilerimizin iş süreçlerine uygun hale getirilmesi sağlıyoruz. Bu aşamada, canlıya alma ve sonra ki tüm süreçlerde 7/24 destek vermeyi anlaşmalar kapsamında taahhüt ediyoruz ve müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmayı en başından hedefliyoruz.

Dijitalleştiriyoruz...

RACA BİLİŞİM TEKNOLOJİ / İSTANBUL